devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera Kati 1 te nje vile 3-kateshe, 100 m² 30.000 Leke (Stavri Themeli)

  Zona/Rruga : Stavri Themeli

  Jap me qera katin e pare te nje vile tre kateshe, e organizuar ne 2 dhoma gjumi sallon me vete dhe kuzhine me vete, eshte e mobiluar me te gjitha paisjet.

  Apartamenti ndhodhet ne Rr. Stavri Themeli mbrapa Alba Call qe ndodhet ne Rr e Kavajes.

  Cmimi 30.000 leke/muaj i padiskutueshem.

  Cel. : 0692050066
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 1005
Madhesia: 25.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo (1).jpg
S: 614
Madhesia: 40.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo.jpg
S: 593
Madhesia: 26.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo (2).jpg
S: 594
Madhesia: 29.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo (3).jpg
S: 589
Madhesia: 27.0 KB