Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.

Ftesė pėr Ofertė
Tirana mė 11.07.2016

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

"Blerje Mishi per Projektin e Kurban Bajramit 2016"

Kerkohet nga kompania e interesuar per kete bashkepunim qe te perfeshije sherbimet:

1. Sigurimi Produktit te Mishit,
2. Te siguroj thertore, me te gjitha standartet higjeno-sanitre dhe kapacitet e nevojshme,
3. Te siguroj transportin me makina frigoriferike,
4. Te kryej paketimin e pakove te mishit (1 pako permban 4 kg mish),
5. Te ofroj fature tatimore.

I gjithe procesi i i therjes, konservimit, pergatitjes se pakove dhe shperndarjes duhet te behet sipas te gjithave standarteve te lejuara dhe te njohura nga legjislacioni i shtetit Shqiptar.

Fondi Limit: 83.268 euro. (Shenim: Fondi i Limitit mund te rritet nga 10% deri ne 20%)


Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: info@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 05.08.2016.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel. : +355 42413190,

Cel. : +355 672068054