kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Magnetofon Philips KARAOKE

  MAGNETOFON PHILPS NE CMIM OKAZION DHE NE GJENDJE SHUM TE MIRE.

  ESHTE DUBEL KASETE DHE JANE FUNKSIONALE TE DYJA, GJITHASHTU ESHTE EDHE SISTEM KARAOKE.

  Cel. : 0672444444
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: philips.jpg
S: 1148
Madhesia: 64.5 KB