Avokati Ervin Muja ka kryer studimet e larte ne Itali, dhe ushtron profesionin e avokatit ne Tirane dhe ne Milano.

Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qė kanė probleme ligjore nga me te ndryshmet. Ne mund tė japim ndihmė ligjore nė fusha tė tilla si ēėshtje penale, ēėshtje pronash, ēėshtje borxhe, ēėshtje ndarje familjesh, ēėshtje dhunė nė familje dhe shkelje tė ligjit tė sigurimeve sociale apo tė trafikut rrugor. Asistenze per demshperblim demi ne rast aksidenti. Me poshte shpjegohen shėrbimet qė zyra jone.

Shėrbimet Ligjore pėrfshijnė:

– Ceshtje Civile dhe Ceshtje Penale

– Lidhje Kontratash pėr ndarje pronash, punėsim, zgjidhje martese ne Shqiperi dhe ne Bashkimin Europian etj

– Pėrfaqėsim per Biznese, Firma Private nė kontestat gjygjėsore

-- Trajtim demi dhe dembshperblim per familjaret, ne rast aksidenti edhe me pasoje vdekjen, zyra jone ofron sherbimin edhe per aksidentet e ndodhura ne Itali,Greqi.

– Mbrojtje per persona nė procedurėn penaleTek ne mund tė mbeshteteni nė kompetencė,privatesi,gadishmėri pėr kryerjen e menjėhershme tė nevojave tuaja urgjente.

Per ēdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat e meposhtem ose permes email.


E-mail:ervin.muja@gmail.com

Adresa: Tek 21 - Dhjetori, Tirane.

Cel. : +355674081822