kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes disa stola shtange dhe vegla te tjera. vegla per palester 4 lek

  Shiten keto stola shtange:
  1-
  2-Stol i pjerret 45 grade --15.000 lek
  3-Mbeshtetse per girat -- 8000 lek
  4-Vegel per barkun---- 3000 lek
  Mund t'ju bejme dhe transportin brenda Tiranes Falas.
  Per blerje totale jepet nje tovoline recepsioni .
  Veglat jane te perdorura ne gjendje te mire e me tapiceri te re.
  Adresa:
  Tek 21 Dhjetori  Cel. : 0692214881
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161026_174546.jpg
S: 910
Madhesia: 16.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00553.jpg
S: 2186
Madhesia: 18.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00555.jpg
S: 1447
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00554.jpg
S: 1596
Madhesia: 15.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu