devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart (ID 0418)Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK 460 m² 430.680 Euro (prane qendres TEG)

  Zona/Rruga : prane qendres TEG

  Vile per shitje prane Teg. Perfshihet vetem trualli i viles dhe jo ambjenti perreth.
  Planimetria e Viles perfshin :
  Kati -1 me nje siperfaqe prej 92 m2
  Kati perdhe me nje siperfaqe ndertimi prej 75.58 m2 dhe verande 38 m2
  Kati pare me nje siperfaqe ndertimi 118.6 m2
  Kati nencati me nje siperfaqe ndertimi prej 23.5 m2 dhe verande 83 m2
  Siperfaqja totale 430.68 m2.
  Cmimi 1000 € / m2

  Per me shume informacione vizitoni link-un:http://eaglesestate.com/sq/property/...tirane/id-0418
  _____________________________________
  Villa for sale at Teg. It includes only the land of the villa and not the surrounding environment.
  Constraction area of the villa:
  Floor -1 with an area of 92 m2
  Ground floor with a construction area of 75.58 m2 and 38 m2 terrace
  First floor with an area of 118.6 m2 building
  Attic floor with a construction area of 23.5 m2 and 83 m2 terrace
  The total area 430.68 m2.
  Price 1,000 € / m 2

  For more information visit our website:http://eaglesestate.com/en/property/...tirane/id-0418

  Cel. : +355662567777
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCN5986_5.jpg
S: 1076
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCN5987_6.jpg
S: 565
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCN5997_16.jpg
S: 548
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCN5998_17.jpg
S: 544
Madhesia: 17.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCN6001_20.jpg
S: 525
Madhesia: 16.5 KB  


  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com