Kliko

 1. Standart Ofrojme sherbime ndermjetesime ne fushen Imobiliare SHITJE - BLERJE - QIRA

  Kliko mbi ikonen e Google dhe gjej vendodhjen e Agjensise:
  Ideal Real Estate qysh prej 9vjetėsh operon suksesshėm e me profesionalizėm nė tregun
  e pasurive tė paluajtshme, mundėson koordinim profesional shėrbimesh duke pėrmbushur
  nevojat e ēdo klienti dhe ndermjetson ne:


  Shitje-blerje tė apartamente tė reja tė pėrfunduara dhe apartamenteve ekzistuese.
  Prenotim apartamentesh tė reja, duke bashkėpunuar me dhjetra firma serioze ndėrtimi.
  Dhėnien me qira tė apartamenteve e vilave, pėr banim e zyra.
  Shitje-blerje tė trojeve industriale gjatė autostradės Tiranė – Durrės.
  Shitje-blerje te trojeve pėr vila ne zonėn e re me studim urbanistik: Sauk, Lundėr, Farke, Vishnje, Petrele, Linze, Rinas etj.
  Shitje-blerje apo dhėnie me qira tė dyqaneve, lokaleve, magazinave etj. etj.


  Ideal Real Estate:

  Lidh klientet me bankat per marrje kredie dhe jep konsulencen e duhur ne kete drejtim.
  Jep konsulence ekonomike e financiare per investim ne pasuri te paluajtshme
  Jep konsulence teknike e juridike ne fushen e transaksioneve te pronave


  Ideal Real Estate kyen vleresime:

  Te gjitha llojet e pasurive te paluajtshme me metoda e standarde evropiane nga vlerėsues me licence te shkalles se pare.
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: my office view.jpg
S: 490
Madhesia: 34.4 KB  

  00355 69 290 79 20
  | ic.immobiliari@yahoo.it

  Lista me ofertat - okazione

  per kerkesa, plotesoni 1 min. formularin, duke klikuar