kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tiranė, shes Pulla Postare Lekė

    Shes pulla postare tė viteve tė fundit tė pėrdorura vetėm njė herė. Pullat janė shumė tė mirėmbajtura dhe shiten nėn koston reale. Kush ėshtė i interesuar t'i blejė, tė telefonojė ose tė lėrė mesazh nė kėtė numėr :

    Cel. : 067 48 78 225
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Pėllumbi postar.jpg
S: 773
Madhesia:  17.9 KB