kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tiranė, shes Pulla Postare

  Shes pulla postare tė viteve tė fundit tė pėrdorura vetėm njė herė. Pullat janė shumė tė mirėmbajtura dhe shiten nėn koston reale. Kush ėshtė i interesuar t'i blejė, tė telefonojė ose tė lėrė mesazh nė kėtė numėr :

  Cel. : 067 48 78 225
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pėllumbi postar.jpg
S: 900
Madhesia: 17.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu