1. Standart Durres, POMPA INJEKTORE

  Servis Pompist DIesel DURRES. Revizionojme pompa dhe injektore te gjithe tipet. vetura foristrada kamjone fadroma etj. pompa dhe injektore common rail cdi tdci xdi hdi etj.Pjese kembimi origjinale. Bango prova elektronike per pompa dhe injektore cdi tdci hdi xdi.Kodifikim injektoresh.Autodiagnostikim i kompjuterizuar. Per me teper na kontaktoni ne 0694075188 ose email yankeesnyc25@hotmail.com

  Cel. : 0694075188 viber/whatsup

  MERCEDES CDI TE GJITHA TIPET
  FORD FOCUS , MONDEO TDCI TDI
  KIA, HYNDAI,SANYONG REXTON KYRON, OPEL,BMW, AUDI,VW,JAGUAR,LAND ROVER, FIAT,ALFA ROMEO,CITROEN, RENAULT DCI, MITSUBISHI,NISSAN, VOLVO, TOYOTA,PEUGEOT, IVECO,SEAT,ETJ.

  Cel. : 0694075188
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: diesel.jpg
S: 1755
Madhesia: 2.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DELPHI POMPE.jpg
S: 1018
Madhesia: 6.7 KB