kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tiranė, shes Libra - Fjalorė 7.000 Lekė secili

  Shes 2 Fjalorė (tė rinj pėr nga mirėmbajtja, pasi nuk janė pėrdorur se kam 2 palė) tė autorit, prof. Niko Gjini: Greqisht - Shqip i vitit 1993 (me lidhje tė hollė e kapak jeshil) dhe Shqip - Greqisht i vitit 1998 (me lidhje tė trashė blu e kopertinė tė hollė blu, tė verdhė e tė kuqe). Tė dy fjalorėt janė botuar nė Janinė (Greqi) dhe kushtojnė 7.000 Lekė secili. Tė dy fjalorėt pėrmbajnė nga 50.000 fjalė secili dhe janė fjalorėt mė tė mėdhenj qė janė botuar deri mė sot, por dhe mė tė mirėt. Kėta fjalorė shumė rrallė mund t'i hasėsh nė qarkullim, pasi nuk gjenden, por tė dy kėta fjalorė pėrdoren nga studentėt e Gjuhės Greke nė Fakultetet e Gjuhėve tė Huaja tė Universitetit tė Tiranės dhe tė Gjirokastrės. Kush ėshtė i interesuar ti blejė, tė telefonojė ose tė lėrė mesazh nė kėtė numėr :

  Cel.: 067 48 78 225
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC07969.jpg
S: 728
Madhesia: 27.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC07971.jpg
S: 442
Madhesia: 28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC07973.jpg
S: 444
Madhesia: 32.8 KB