kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Aparat Dixhital SONY - F828 (7.000 Leke)

  Shitet aparat dixhital SONY-F828,(8 megapixel)me zoom manual 28mm-200mm,ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur.Cmimi 7.000 leke
  Tel. 0692101592
  Cel. :0692101592
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0649.jpg
S: 913
Madhesia: 24.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0651.jpg
S: 599
Madhesia: 24.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0652.jpg
S: 633
Madhesia: 33.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0654.jpg
S: 66
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0655.jpg
S: 66
Madhesia: 35.5 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu