kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Printer Printer Canon LBP 5960, me ngjyra A3, A4 690 Euro

  Printer Canon LBP 5960, me ngjyra shume pak i perdorur. Printimi eshte A3 dhe A4. Per me shume vizitoni:
  http://www.usa.canon.com/cusa/suppor...p5960#Features

  Cel. : 355662567777
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20150619_170343440[1].jpg
S: 377
Madhesia: 16.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lbp5960_feature_9_image.jpg
S: 236
Madhesia: 44.7 KB  

  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com