kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, okazion bilete avioni Hollande Amsterdam, Roterdam, Paris, Eindhoven Euro 39

  OFERTA te jashtezakonshme PARIS, AMSTERDAM, EINDHOVEN, ROTTERDAM!!

  Paris
  Nga Napoli, Pisa, Venezia, Palermo duke filluar nga €59

  Amsterdam
  Nga Torino, Venezia, Pisa, Napoli, Veróna,
  Catania, Bari, Lamezia Terme, Palermo duke filluar nga €59


  Eindhoven
  Nga Bologna duke filluar nga €69
  Nantes
  Nga Venezia duke filluar nga €69


  Rotterdam
  Nga Roma duke filluar nga €59
  Cmimet jane vetem vajtje dhe jane me nisje nga qytetet e permendura.


  Cel. : +355692045327 (tel. ne WhatsApp & Viber)

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Parigi.jpg
S: 415
Madhesia: 42.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Amsterdam giardini.jpg
S: 261
Madhesia: 56.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: rotterdam_sightseeing_city_hall.jpg
S: 259
Madhesia: 50.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: eindhoven.jpg
S: 264
Madhesia: 55.5 KB    Adresa: Rr."M. Shyri", Nr. 52.
  (Perballe rruges qe te con tek Gjykata e Rrethit)

  Tirana – Albania

  Mobile. : +355692045327 (tel. ne WhatsApp & Viber)
  E-mail: idea.viaggi@yahoo.it
  Skype: idea.viaggi

  Idea Viaggi & Turismo
  Apliko Tani, Kliko Ketu