kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Sherbime Juridike

  Studio jone ligjore zhvillon aktivitetin e saj nė Tiranė si dhe nė qytetet kryesore tė Shqipėrisė duke ofruar shėrbime ligjore me pėrkushtim maksimal dhe profesional.

  Parimi baze per ne eshte ruajtja e marrdhėnieve tė besimit reciprok me klientin duke ushtruar me devotshmėri dhe rigorozitet pėrgjegjėsitė e lindura pėr shkak tė aktivitetit ne fushat e meposhtme.

  konsulencė juridike
  pėrfaqėsim ligjor dhe avokator
  hartimin e dokumentacionit ligjor
  pėrgatitjen e kėrkesave
  pėrgatitjen e kėrkesė padive
  pėrgatitjen e kėrkesave ankimore
  pėrgatitjen e rekurseve
  pėrpilimin e akteve qė i nėnshtrohen veprimeve noteriale
  hartimin e kontratave e marrėveshjeve
  hartimin e ҫdo lloj dokumenti qė sjell ose synon tė sjellė pasoja juridike
  pėrfaqėsimi i personave fizik ose juridik nė ҫėshtjet civile dhe administrative nė gjykatė si dhe nė organet e administratės publike

  Mund te na kontaktoni ne cdo moment ne adresat e meposhtme.


  E-mail:ervin.muja@gmail.com

  Adresa: Tek 21 - Dhjetori, Tirane.

  Tel. : +355(4)4525460

  Cel. : +355 67 408 1822
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1463953_10205594042864875_7209496716115366985_n.jpg
S: 401
Madhesia: 11.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu