devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK ,Ish-Restorant Durresi,kat 7, cmimi 130 000 euro.

  Zona/Rruga : Ish-Restorant Durresi dhe Kodra Diellit

  1-
  Shitet apartament me siperfaqe 122 m2+130 m2 Verande,ish-Restorant Durresi,2+1,kat 7,ne nje pallat te ri,2 banja,buze rruge,cmimi 130000 euro.

  2-Shitet apartament shume i bukur tek Kodra Diellit,me siperfaqe 114 m2,kat 4,ne nje pallat te ri ,i shtruar i gjithi me parket,2+1,me 2 banjo,3 ballkone me tenda,me
  hipoteke,cmimi 850 euro/m2.

  3-Shitet apartament me siperfaqe 122 m2,Liqeni i thate,2+1,kat 3,2 banja,2 ballkone,pozicioni L-V,mobiluar,pamje nga Liqeni,buze rruge,cmimi 670 euro/m2.

  4-Shitet apartament me siperfaqe 90 m2,prane Pazarit te Ri,kat 2,2+1,1 banjo,pa hipoteke,cmimi 60000 euro.

  5-Shitet apartament me siperfaqe 116 m2,2+1+2banja,kat 6,2 ashensor,pozicioni Lindje,Prane Shqiponjes,dhe Karburant Elda,me hipoteke,cmimi ;65000 euro.

  6-Shitet apartament me siperfaqe 96 m2,kat 2,2+1,Prane Postes 8,ne nje pallat te ri,me hipoteke,pamja L-P,cmimi 1000 euro/m2.

  7-
  Shitet apartament me siperfaqe 140 m2,tek Misto Mame,ne nje pallat te ri ,me hipoteke,2+1,kat 2,cmimi 60000 euro.  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00981.jpg
S: 1990
Madhesia: 11.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00983.jpg
S: 1108
Madhesia: 10.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM01002.jpg
S: 1159
Madhesia: 19.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00988.jpg
S: 1095
Madhesia: 15.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00991.jpg
S: 1104
Madhesia: 10.7 KB  

  AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  Blv.Bajram Curri
  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com