devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK ,siperfaqe 102 m2,Kopshti Botanik dhe Keshit,kat 3, cmimi 87 000 euro.

  Zona/Rruga : Vasil Shanto,Kopshti Botanik,Ish-Restorant Durresi dhe Kodra Diellit


  1-Shitet apartament me siperfaqe 102 m2,kat 3,2+1,prane Kopshtit Botanik,ne nje pallat te ri,me hipoteke,pamja J- L-P,cmimi 87000 EURO..

  2-Shitet apartament me siperfaqe 102 m2,kat 2,2+1,prane Keshit(Vasil Shanto),ne nje pallat te ri,me hipoteke,pamja J- L-P,cmimi 87000 EURO..

  3-
  Shitet apartament me siperfaqe 122 m2+130 m2 Verande,ish-Restorant Durresi,2+1,kat 7,ne nje pallat te ri,2 banja,buze rruge,cmimi 130000 euro.

  4-Shitet apartament shume i bukur tek Kodra Diellit,me siperfaqe 114 m2,kat 4,ne nje pallat te ri ,i shtruar i gjithi me parket,2+1,me 2 banjo,3 ballkone me tenda,me
  hipoteke,cmimi 850 euro/m2.

  5-Shitet apartament me siperfaqe 122 m2,Liqeni i thate,2+1,kat 3,2 banja,2 ballkone,pozicioni L-V,mobiluar,pamje nga Liqeni,buze rruge,cmimi 670 euro/m2.

  6-Shitet apartament me siperfaqe 90 m2,prane Pazarit te Ri,kat 2,2+1,1 banjo,pa hipoteke,cmimi 60000 euro.

  7-Shitet apartament me siperfaqe 116 m2,2+1+2banja,kat 6,2 ashensor,pozicioni Lindje,Prane Shqiponjes,dhe Karburant Elda,me hipoteke,cmimi ;65000 euro.

  8-Shitet apartament me siperfaqe 96 m2,kat 2,2+1,Prane Postes 8,ne nje pallat te ri,me hipoteke,pamja L-P,cmimi 1000 euro/m2.

  9-
  Shitet apartament me siperfaqe 140 m2,tek Misto Mame,ne nje pallat te ri ,me hipoteke,2+1,kat 2,cmimi 60000 euro.  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 30714616_1875772972441653_238443531868307456_n.jpg
S: 108
Madhesia: 8.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 30738639_1875773262441624_4236935287034347520_n.jpg
S: 86
Madhesia: 9.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 30705655_1875773295774954_5049429832560017408_n.jpg
S: 83
Madhesia: 8.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 30727635_1875773022441648_5334054188529745920_n.jpg
S: 84
Madhesia: 44.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 30738138_1875773315774952_5239825625417515008_n.jpg
S: 85
Madhesia: 7.0 KB    AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com