kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Apartament me qira Tirane

  Apartament me qira mujore Tirane.
  Prane Drejtorise se Policise, Rr. Sami Frasheri, Nd.2, H.20, Ap.9 .

  - Dhoma e ndenjes eshte e pajisur.
  - Ambient gatimi te kompletuar me orendite e kuzhines, furre gatimi.
  - Dhoma gjumi te kompletuar
  - Me TV me kanale kabllore.
  - Me WiFi free
  - Tualet, dush, Panele diellore
  - Kati 5-ste, pa ashensor.
  - Kafshet nuk lejohen.

  - Vendodhja apartamentit:
  - 250 metra nga sheshi Skenderberg.
  - 150 metra nga Sky Tower
  - 200 metra nga Teatri Kombetar i Operas dhe Baletit
  - 200 metra nga Galeria Kombetare e Arteve
  - 13 km larg Airport Tirana

  - Check-in: 11:00 - 18:00 hours
  - Check-out: 11:00 - 12:00 hours


  Tarifa e qirase mujore : 350 eur
  Per me teper kontaktoni:
  info@adviser.al;

  Cel. : 0692074495
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1867.jpg
S: 351
Madhesia: 21.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 352
Madhesia: 29.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 835
Madhesia: 27.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0718.jpg
S: 304
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0719.jpg
S: 314
Madhesia: 46.9 KB