Kliko

 1. Standart Shitet NOKIA LUNA 8600,100 % ORIGJINAL DHE NE GJENDJE TE PERKRYER

  Shitet NOKIA LUNA 8600,100 % ORIGJINAL DHE NE GJENDJE TE PERKRYER.  CMIMI 200 € (euro) PAK DISKUTUAR

  CEL: 0682538780
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-9152.jpg
S: 114
Madhesia: 52.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-9144.jpg
S: 139
Madhesia: 105.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-9150.jpg
S: 96
Madhesia: 52.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-9153.jpg
S: 93
Madhesia: 38.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-9156.jpg
S: 97
Madhesia: 33.5 KB