1. Standart Avokat ne Tirane, Ofroj "Konsulence dhe perfaqesim ne gjyq"

  Avokatet e kesaj zyre, kane mbaruar studimet e larta ne Itali, dhe ushtrojne profesionin e avokatit ne Shqiperi dhe Itali.

  Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qė kanė probleme ligjore nga me te ndryshmet.
  Ne mund tė japim ndihmė ligjore nė fusha tė tilla si ēėshtje penale, ēėshtje pronash, ēėshtje ndarje familjesh, ēėshtje dhunė nė familje dhe shkelje tė ligjit tė sigurimeve sociale apo tė trafikut rrugor.
  Asistenze dhe perfaqesim ligjor per demshperblim demi ne rast aksidenti.
  Shėrbimet Ligjore pėrfshijnė:
  Perfaqesim ne Ceshtje Civile dhe Ceshtje Penale
  Perfaqesim per zgjidhje martese, ne Shqiperi dhe ne Bashkimin Europian, terheqje dokumentacioni per Nulla Osta Al Matrimonio.
  Pėrfaqėsim per Biznese, Firma Private nė kontestat gjygjėsor.
  Mbrojtje per persona nė procedurėn penale.
  Demshperblim dhe trajtim demi ne rast aksidenti, edhe me pasoje vdekjen, brenda dhe jashte vendit.(Itali, Greqi, Zvicer, France).

  Tek ne mund tė mbeshteteni nė kompetencė,privatesi,gadishmėri pėr kryerjen e menjėhershme tė nevojave tuaja urgjente.Per ēdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat e meposhtem ose permes email.
  E-mail: ervin.muja@gmail.com
  Adresa: Tek 21 - Dhjetori, Tirane.

  Cel. : +355674081822
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: martello-bilancia-legge-id15603.jpg
S: 2936
Madhesia: 11.3 KB