kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Avokat ne Tirane, Ofroj "Konsulence dhe perfaqesim ne gjyq"

  Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qė kanė probleme ligjore nga me te ndryshmet.
  Ne mund tė japim ndihmė ligjore nė fusha tė tilla si ēėshtje penale, ēėshtje pronash, ēėshtje borxhe, ēėshtje ndarje familjesh, ēėshtje dhunė nė familje dhe shkelje tė ligjit tė sigurimeve sociale apo tė trafikut rrugor.
  Asistenze per demshperblim demi ne rast aksidenti.
  Me poshte shpjegohen shėrbimet qė zyra jone.Shėrbimet Ligjore pėrfshijnė:
  Ceshtje Civile dhe Ceshtje Penale
  Lidhje Kontratash pėr ndarje pronash, punėsim, ndarje familjesh etj
  Pėrfaqėsim per Biznese, Firma Private nė kontestat gjygjėsor
  Mbrojtje per persona nė procedurėn penale.
  Demshperblim dhe trajtim demi ne rast aksidenti.

  Tek ne mund tė mbeshteteni nė kompetencė,privatesi,gadishmėri pėr kryerjen e menjėhershme tė nevojave tuaja urgjente.Per ēdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat e meposhtem ose permes email.

  E-mail:ervin.muja@gmail.com Adresa: Tek 21 - Dhjetori, Tirane.Tel. : +355(4)4525460 Cel. : +355665792695
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: martello-bilancia-legge-id15603.jpg
S: 603
Madhesia: 11.3 KB