kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Dylbi 7000 Leke.Ideale per te apasionuarit pas alpinizmit dhe gjuetise.Dhe teleskop "Solus"

  Shes 5 pale dylbi profesionale te perdorura me zmadhim10x 50(te vogla dhe te medha) te ardhura nga Anglia,cmimi per pale 7000 leke.Ideale per te apasionuarit pas alpinizmit dhe gjuetise.
  Dhe teleskop "Solus" per te apasionuarit pas astronomise,cmimi 10000 leke.
  Tel. : 0699207944
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: $_35.JPG
S: 1069
Madhesia: 15.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: $_86.jpg
S: 1027
Madhesia: 14.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-01-a73c487b33fb3bf1d15748cf46a85d3d207d8ef7cd892094c276af2565a53fc2-V.jpg
S: 806
Madhesia: 68.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-01-f705d0722fe55061daa40610288d1a7fdb238bfa40dd562a1b7e7e088f5ee3a3-V.jpg
S: 810
Madhesia: 76.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: range-optical-binoculars-20k20004.jpg
S: 1849
Madhesia: 51.2 KB