kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Samsung Galaxy S7 Edge 39.000 Lek

  Samsung Galaxy S7 Edge
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me xham, kllef, kufje, karikues.
  Fature te rregullt dhe 3 muaj garanci.
  Cmimi 39.000 Lek.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samsung-galaxy-s7-edge-usa1.jpg
S: 660
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: galaxy-s7-edge-still.jpg
S: 350
Madhesia: 20.0 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit