kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera apartament Kati 3, 120 m² ,duke filluar nga 35 Euro/nata (Uji i Ftohte)  Zona/Rruga : Uji i Ftohte

  Apartament pushimi me sip. 120m2 ,me ballkon tek Uji i Ftohte ne Vlore.

  Apartament modern ne katin e 3-te te pallatit me ashensor ju ofron nje qendrim teper komod per pushimet tuaja.
  2 dhoma gjumi,nga ku 1 prej tyre me krevat dopio dhe nje me 2 krevat tek si dhe nje kolltuk i rehatshem ne sallon ofrojne nje qendrim teper te rehatshem per deri ne 6 persona.
  Gjithashtu apartamenti ofron nje guzhine te pajisur me cdo gje per gatim si dhe nje tavoline ngrenie dhe nje sallon te madh qendrimi me kolltuqe dhe televizor.
  Nga ballkoni mund te shijoni pamjen nga deti.
  Kondicioneret jane gjithashtu ne dispoziocionin tuaj.

  Kapaciteti deri ne 6 persona.


  Preferohen pronotimet per te pakten 5nete!

  Cmimet:

  Shtator-Maj: 30euro/nate ,
  Qershor: 40euro/nate
  Korrik,Gusht: 55euro/nate


  Per cdo pyetje apo informacion ju lutem na kontaktoni ne nr dhe emailin e meposhten:


  Email: arto891@web.de
  Cel. : 00355696670629
  https://www.facebook.com/VacationVlora
  https://www.instagram.com/vlora_holiday_apartments_alb/  Ju mirepresim!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0045.jpg
S: 2067
Madhesia: 35.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0038.jpg
S: 815
Madhesia: 22.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0032.jpg
S: 775
Madhesia: 21.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0035.jpg
S: 776
Madhesia: 19.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0036.jpg
S: 745
Madhesia: 14.2 KB