kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera apartament Kati 3, 120 m² ,duke filluar nga 35 Euro/nata (Uji i Ftohte)  Zona/Rruga : Uji i Ftohte

  Apartament pushimi me sip. 120m2 ,me ballkon tek Uji i Ftohte ne Vlore.

  Apartament modern ne katin e 3-te te pallatit me ashensor ju ofron nje qendrim teper komod per pushimet tuaja.
  2 dhoma gjumi,nga ku 1 prej tyre me krevat dopio dhe nje me 2 krevat tek si dhe nje kolltuk i rehatshem ne sallon ofrojne nje qendrim teper te rehatshem per deri ne 6 persona.
  Gjithashtu apartamenti ofron nje guzhine te pajisur me cdo gje per gatim si dhe nje tavoline ngrenie dhe nje sallon te madh qendrimi me kolltuqe dhe televizor.
  Nga ballkoni mund te shijoni pamjen nga deti.
  Kondicioneret jane gjithashtu ne dispoziocionin tuaj.

  Kapaciteti deri ne 6 persona.


  Preferohen pronotimet per te pakten 5nete!

  Cmimet:

  Shtator-Maj: 30euro/nate ,
  Qershor: 40euro/nate
  Korrik,Gusht: 55euro/nate


  Per cdo pyetje apo informacion ju lutem na kontaktoni ne nr dhe emailin e meposhten:


  Email: arto891@web.de

  Cel. : 00355696670629

  https://www.facebook.com/VacationVlora

  Ju mirepresim!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0045.jpg
S: 1321
Madhesia: 35.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0038.jpg
S: 493
Madhesia: 22.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0032.jpg
S: 459
Madhesia: 21.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0035.jpg
S: 456
Madhesia: 19.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0036.jpg
S: 438
Madhesia: 14.2 KB