kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera apartament 3+1 Kati 8, 130 m² ,duke filluar nga 35 Euro/nata (Lagjia Centrale)

  Zona/Rruga : Lagjia Centrale

  Apartament pushimesh me sip. 130m2 dhe Verande ne Vlore.Apartament modern ne katin e 8-te te pallatit me ashensor ju ofron nje qendrim teper komod per pushimet tuaja.3 dhoma gjumi,nga ku 2 prej tyre me krevat dopio dhe nje me krevat tek ofrojne nje qendrim teper te rehatshem per deri ne 5 persona.Gjithashtu apartamenti ofron nje guzhine te pajisur me cdo gje per gatim si dhe nje tavoline ngrenie dhe nje sallon te madh qendrimi me kolltuqe dhe televizor.Veranda e madhe ju jep mundesi te shijoni pamjen mbi qytetin e Vlores.Kondicioneret jane gjithashtu ne dispoziocionin tuaj.Kapaciteti deri ne 5 persona.Apartamenti ndodhet 5min ne kembe nga qendra Riviera(Skele).
  Preferohen pronotimet per te pakten 5nete!
  Cmimet:Shtator-Maj: 35euro/nate
  Qershor: 40euro/mate
  Korrik,Gusht:55euro/nate
  Per cdo pyetje apo informacion ju lutem na kontaktoni ne nr dhe emailin e meposhtem:

  00355696670629
  arto891@web.de
  https://www.facebook.com/VacationVlora
  https://www.instagram.com/vlora_holiday_apartments_alb/

  Ju mirepresim!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0024.jpg
S: 1633
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0014.jpg
S: 682
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0016.jpg
S: 631
Madhesia: 27.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0022.jpg
S: 630
Madhesia: 24.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0020.jpg
S: 627
Madhesia: 21.8 KB