kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart iPhone 6 Gold, 16 GB. 35000 Lek

  iPhone 6 Gold, 16 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci
  Cmimi 35.000 Lek.

  OFERTA

  ✅✅iPhone 5 ➡20,000
  ✅✅iPhone 6 ➡35,000
  ✅✅iPhone 6 64 ➡40,000
  ✅✅iPhone 6S ➡42,000
  ✅✅iPhone 6S 32 ➡46,000
  ✅✅iPhone 6S 64 ➡52'000
  ✅✅iPhone 6S Plus ➡52,000
  ✅✅iPhone 7 ➡65,000
  ✅✅iPhone 7 128 ➡69,000
  ✅✅iPhone 7 Plus ➡77,000
  ✅✅Samsung S4 ➡15,000
  ✅✅Samsung S5 ➡19,000
  ✅✅Samsung S6 ➡26,000
  ✅✅Samsung S6 Edge ➡33,000
  ✅✅Samsung S6 Edge Plus ➡37,000
  ✅✅Samsung S7 ➡38,000
  ✅✅Samsung S7 Edge ➡47,000
  ✅✅Samsung S8 ➡68,000
  ✅✅Samsung S8 Plus ➡75,000
  ✅✅Samsung Note 3 ➡16,000
  ✅✅Samsung Note 4 ➡26,000
  ✅✅Samsung Note 5 ➡36,000

  Celularet jane ORIGJINAL.
  Vitrine, tė papėrdorur, tė ardhur nga USA
  🎁 Karikues, kllėf, kufje, xham te pėrfshira
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iPhone 6666.jpg
S: 916
Madhesia: 37.8 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit