kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart iPhone 6 Gold, 16 GB. 36000 Lek

  iPhone 6 Gold, 16 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci
  Cmimi 36.000 Lek.

  OFERTA SHTATOR

  ✅✅iPhone 5S➡20,000
  ✅✅iPhone 6➡36,000
  ✅✅iPhone 6 64➡42,000
  ✅✅iPhone 6S➡44,000
  ✅✅iPhone 6S 64➡52'000
  ✅✅iPhone 6S+➡53,000
  ✅✅iPhone 7 ➡69,000
  ✅✅iPhone 7 128 ➡78,000
  ✅✅iPhone 7 plus ➡84,000
  ✅✅Samsung S4➡15,000
  ✅✅Samsung S5➡19,000
  ✅✅Samsung S6➡27,000
  ✅✅Samsung S6 Edge➡33,000
  ✅✅Samsung S6 Edge+➡38,000
  ✅✅Samsung S7➡41,000
  ✅✅Samsung S7 Edge➡47,000
  ✅✅Samsung S8➡69,000
  ✅✅Samsung S8 plus➡76,000
  ✅✅Samsung Note 3➡19,000
  ✅✅Samsung Note 4 ➡26,000
  ✅✅Samsung Note 5➡39,000
  Celularet jane ORIGJINAL,
  Vitrine, tė papėrdorur, tė ardhur nga USA
  🎁 Karikues, kllėf, kufje, xham te pėrfshira
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iPhone 6666.jpg
S: 708
Madhesia: 37.8 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit