kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 8, 130 m² nga 35 Euro/nata (Lagjia Centrale)

  Zona/Rruga : Lagjia CentraleApartament pushimi me sip. 130m2 plus Verande ne Vlore.Apartament modern ne katin e 8-te te pallatit me ashensor ju ofron nje qendrim teper komod per pushimet tuaja.3 dhoma gjumi,nga ku 2 prej tyre me krevat dopio dhe nje me krevat tek ofrojne nje qendrim teper te rehatshem per deri ne 5 persona.Gjithashtu apartamenti ofron nje guzhine te pajisur me cdo gje per gatim si dhe nje tavoline ngrenie dhe nje sallon te madh qendrimi me kolltuqe dhe televizor.Veranda e madhe ju jep mundesi te shijoni pamjen mbi qytetin e Vlores.Kondicioneret jane gjithashtu ne dispoziocionin tuaj.Kapaciteti deri ne 5 persona.Apartamenti ndodhet 5min ne kembe nga qendra Riviera(Skele).Preferohen pronotimet per te pakten 5nete!Cmimet:Shtator-Maj: 35euro/nateQershor: 40euro/nate Korrik,Gusht:45euro/natePer cdo pyetje apo informacion ju lutem na kontaktoni ne nr dhe emailin e meposhten:00355696670629arto891@web.dehttps://www.facebook.com/VacationVloraJu mirepresim!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10979416_10204528080216617_280367054_n_Kopie.jpg
S: 1023
Madhesia: 26.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11004179_10204528080576626_1727750664_n.jpg
S: 325
Madhesia: 23.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11008856_10204528083096689_907028096_n.jpg
S: 314
Madhesia: 18.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11004853_10204528080536625_162866305_n_Kopie.jpg
S: 299
Madhesia: 19.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11004418_10204528082656678_1027947085_n.jpg
S: 292
Madhesia: 45.4 KB