kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Mobilje Druri Origjinale Indiane per ndarje ambienti 500 Euro

  Shes Mobilje Druri Indiane per te ndare ambientet.
  Te blera para 6 muajsh dhe pa asnje demtim.
  (Eshte Blere 1.200Euro).
  Bashkangjitur fotot.

  Cel. : 0692605470
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2244.jpg
S: 1638
Madhesia: 44.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2246.jpg
S: 628
Madhesia: 38.6 KB