"SK94" organizon :

Kurse kontabiliteti pėr studentė dhe ekonomistė, regjistrimi i veprimtarisė ekonomike nė programin financiar Alpha.

http://www.sk94.al/sq/2016/11/28/kon...-business-2016

Njohje me dokumentacionin nė kushtet e njė kompanie reale, procedurat dhe detyrimet ligjore pėr deklarim nė QKB, Tatim -Taksa dhe institucione tė tjera.
Trajnimet ofrohen nė kushte shumė tė mira zyre nė qendėr tė Tiranes, me grupe tė vogla maksimumi 4 persona, orare fleksibėl.
Kurset ofrohen edhe individuale, me program tė dedikuar sipas kerkeses dhe eksperiences te pjesemarresve .
Bonuse pėrtej programeve tė parashikuara nė paketa, bashkėpunim mbas pėrfundimit tė trajnimeve pėr internship, punėsim, konsulencė etj.

Studio e autorizuar nga IMB, Profesionistė te certfikuar me eksperiencė, ju mirėpresin .Pėr detaje jeni tė mirėpritur tė kontaktoni:


STUDIO KONSULENCE 94

website: www.sk94.al
email: info@sk94.al

Cel. : 0692074495