kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes HITACHI HD PROJEKTOR 300 Euro

  SHES PROJEKTOR HITACHI CP PROJEKTOR,BASHKE ME AKSESORET (KONEKTORET E USHQIMIT AC , I LIDHJES ME KOMPJUTERIN VGA ,TELEKOMANDA DHE MANUALET E PERDORIMIT). CMIMI 300 EURO.
  I PAPERDORUR,I PA PERDORUR.
  CEL:0683121334

  Cel. : 0683121334
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hitachicpx327w.jpg
S: 181
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hitachi-cp-x275-xga-957259.jpg
S: 101
Madhesia: 27.2 KB