kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart VETEM VAJTJE PERIUDHA Maj 2018 Tirane Paris 65 Euro ALPHA TRAVEL +355694500511

  Paris vetem vajtje direkt 65 euro !!!
  Nxitoni oferte e limtuar per udhetime me avion PERIUDHA Prill Maj 2017
  !
  Per prenotime kontaktoni
  Alpha Travel and tours
  +355694500511
  Menyrat e pageses brenda dhe jashte shqiperise:
  - Shqipetaret nga cdo rreth mund te bejne pagese ne cdo dege te bankes reiffeisen bank ne llogari te Alpha travel
  - Cdo Dege e Bankes Reifeisen eshte hapur nga e hena ne te premte nga ora 9 e mengjesit deri ne 2:30 te drekes.
  - Te tjeret qe ndodhen jashte shqiperise mund te bejne pagesen nepermjet Western Union , Ose Money Gram.
  Adressa jone eshte :
  Alpha travel and tours
  +355694500511
  RR Durresit perballe amb polake
  ( RRugica qe lidh rajonin e policise nr 3 mine peza me RR e durresit)
  Tirane...
  Shqiperi..


  Tel. : 355694500511

  Cel. : 00355694500511
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Great-Value-Accommodation-in-Paris.jpg
S: 393
Madhesia: 30.7 KB  
  ALPHA
  TRAVEL AND TOURS

  adresa:Rruga E Durresit,
  perballe ambasades polake
  Tirane -Shqiperi

  Tel :042237084

  Cel:0694500511
  Apliko Tani, Kliko Ketu