PėrshkrimiRO-AL u themelua nė vitin 1992. Sot ėshtė lider ne fushen e designit dhe mobilimit nė Shqipėri, tashme me pėrvojė 25 vjeēare. Misioni kryesor ka qenė dhe ėshtė kėrkimi pėr stil ,kualitet,dhe novacion, me objektivin kryesor, realizimin e dėshirave tė klientit. KERKOHET : Arkitekt/e Interior Design


Detyrat• Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė pėr Arkitekturė
•Tė kėtė njohuri tė avancuara nė Autodesk AutoCAD, 3ds Max, Visual Studio 3D.
•Tė kėtė njohurinė, Google Sketch Up,Adobe Photoshop
•I aftė pėr tė krijuar raport profesional me klientėt dhe konsulentėt.
•I aftė tė punojė si nė grup ashtu edhe nė mėnyrė tė pavarur.
•Tė ketė aftėsi organizative, kreative dhe tė ndihmojė nė dhėnien e ideve tė reja.ShėnimeNese jeni te interesuar ne kete pozicion, lutemi te paraqiteni prane zyrave tone bashke me CV tuaj.
Adresa:
Autostrada Tirane-Durres,km 8