• Korce, Freelancer Përkthime Anglisht - Shqip

Kjo agjensi përkthimi është një agjensi me përkthyes dhe gjuhëtarë të kualifikuar të gatshëm t’ju ndihmojnë për nevojat tuaja të përkthimeve. Kompania u siguron klientëve shërbimet më të mira të përkthimeve.
Së shpejti do të ofrojmë shërbime edhe në shumë gjuhë të tjera për të plotësuar kërkesat tuaja. Ju ftojmë të kontrolloni faqen tonë të internetit për të parë si po përparojmë. Meqenëse klientët tanë ndodhen kudo nëpër botë nuk është gjithnjë e mundur që të shihemi me ta, prandaj kemi ndërtuar një website që t’ju mundësojë të kontaktoni me skuadrën e përkthyesve dhe gjuhëtarëve (www.perkthime.net). Përkthyesit tanë ofrojnë përkthime profesionale që variojnë nga ekonomia, biznesi, shërbime bankare, sigurime, financë, marketing, çështje ligjore, qeveri, shkenca sociale, shkenca fizike, inxhinieri, inxhinieri kompjuterike teknologji, programime, sporte, edukim, gazetari, letërsi, kulturë dhe shumë të tjera. Për fusha të ndryshme ka përkthyes të veçantë të specializuar në to.
Edhe nëse jeni vetëm kuriozë të dini si punojmë ose të informoheni për çmimet e përkthimeve, ndjehuni të lirë të kontaktoni me ne me email. Do t’ju përgjigjemi sa më shpejt të mundemi.
Për më tepër informacione ju lutem vizitoni faqen tonë të internetit: www.perkthime.net

Cel. : 00355692594572
 


WhatsApp
Back
Top