kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 7.Super Oferte per Laptop Dell Latitude D620 dhe D630,14,1WXGA Core2Duo 2x2Ghz,Wiiffi, etj +Cante te re-124€

  Super Oferte deri me 10 PRILL per Laptop Dell Latitude D620 dhe D630,
  Ekrani WIDE 14,1 WXGA
  Processor- Core 2 Duo 2x2Ghz,
  Ram 2-3Gb,
  Hdd 80-160Gb,
  Dvd-Writer,
  Wiffi,
  Card Reader,
  No-Cam
  Laptopi + Karikuesi Origjinal + Cante e re - 124€ .

  Disponohet Sasi- Cmimi me shumice apo pakice i panegociueshem.

  Shenim: Laptopet mund te kene shenja perdorimi dhe baterite mund te mbajne nga 30min-3ore. Selektimi per oferten-> sipas rradhes pa mundesi perzgjedhjeje. Ne rast kerkese perzgjedhjeje cmimi-149€
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d630.jpg
S: 1615
Madhesia: 20.9 KB  
  Faqja ne web: www.usalaptopshop.com
  Dyqani Tirane USA LAPTOP SHOP : Tel: 04 22 37037; Cel 069-204-01-41
  Rr.Siri Kodra -perbri shkolles Siri Kodra;ose perballe HOTEL Alpin
  ...........................................
  Primary : usalaptopshop@gmail.com
  Apliko Tani, Kliko Ketu