devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Vile 3 Katshe 300m² 700 Euro (Rr. Myslym Keta, prane Profarma)

  Zona/Rruga : Rr. Myslym Keta, prane Profarma

  Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Keta, prane Profarma. Vile me siperfaqe 300m2, e shtruar ne pllake, organizohet me shkalle te brendshme. Kati 1-re perbehet nga 2 dhoma ndenje, 1 dhome gjumi, 1 WC dhe 1 Blk. Kati i 2-te perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 2 Blk. Kati i 3-te perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 1 Blk. Vila eshte totalisht e mobiluar, 1 AC. Parkimi i perfshire ne cmim.
  Cmimi 700 Euro/muaj.
  ------------------------------------------------------------------------
  Tirane, for Rent 3 Storey Villa at Myslym Keta Street. Villa with surface 300sqm, paved in tiles is organized with internal stairs. The 1-st floor has 2 living rooms, 1 bedroom, 1 bathroom and 1 balcony. The 2-nd floor has 1 living room, 3 bedrooms, 1 bathroom and 2 balconies. The 3-rd floor has 1 living room, 3 bedrooms, 1 bathroom and 1 balcony. It is totally furnished, 1 AC. Parking space included into the price.
  Price 700 Euro/month.

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...a.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 675
Madhesia: 25.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 429
Madhesia: 34.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.1.jpg
S: 421
Madhesia: 32.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.1.jpg
S: 424
Madhesia: 38.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.1.jpg
S: 428
Madhesia: 25.4 KB  


  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar