devinf.com
kliko


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart (ID 0368)Tirane, jap me qera magazine 930 m² 2.800 Euro (Autostrada Durres-Tirane km6)

  Zona/Rruga : Autostrada Durres-Tirane km6

  Per me shume informacione dhe foto vizitoni faqen:http://eaglesestate.com/sq/property/...tirane/id-0368
  Autostrada Durres-Tirane magazine me qera, ndertim i ri, i sapo perfunduar,me hipoteke.
  Eshte e pershtatshme per shumllojshmeri aktivitetesh.
  Vendodhja eshte buze autostrades Durres-Tirane, km i 6-te.
  Me permasa 30,4 m x 30,6 m kap nje siperfaqe 930 m2.
  Me nje lartesi 9.25 metra dhe me mungese kollonash ne mes ben te mundur perdorimin e vinxhit.
  Dyshemeja eshte e shtruar me beton me kuarc ne ngjyre gri.
  Magazina organizohet ne 1 hapesire, 2 zyre dhe 1WC dhe mundesi zyre shtese me kerkese te klientit.
  Ndertesa eshte e pajisur me instalim elektrik 3-fazor.
  Ne faqen ballore eshte e vendosur nje porte e madhe, ndersa ne faqen anesore ka qepen.
  Trualli ku kjo magazine ndodhet arrin nje siperfaqe prej 5000m2, duke I ofruar magazines oborr te lire rreth e rrotull saj, e gjitha e perfshire ne cmim.
  Cmimi 2800 € ne muaj(i diskutueshem)

  Cel. : 355672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0368_1.jpg
S: 1237
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0368_2.jpg
S: 587
Madhesia: 27.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0368_3.jpg
S: 511
Madhesia: 26.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0368_4.jpg
S: 518
Madhesia: 26.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0368_6.jpg
S: 529
Madhesia: 17.5 KB  


  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com