Zona/Rruga : Te Shkolla Cajupi shitet ose jepet me qera 220 m2 ambjent gjithe kati perdhes garazhi ose shiten garazhe individuale poshte pallatit.

ambjent i pershtatshem per taverne, birrari, klinike mjekesore dhe paisje mjekesore me rrezartim ose parkim per makina.


shkruaj ne albjuris@gmail.com

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  foto e magazines te cajupi.jpg
S: 120
Madhesia:  19.5 KB