Zona/Rruga : Te Shkolla Cajupi shitet ose jepet me qera 220 m2 ambjent gjithe kati perdhes garazhi ose shiten garazhe individuale poshte pallatit.

ambjent i pershtatshem per biznes ose parkim per te shume makina, dhe banjo).


shkruaj ne albjuris@gmail.com

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  foto e magazines te cajupi.jpg
S: 104
Madhesia:  19.5 KB