kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Qiriu.net | Portali Juaj

  Qiriu.net ėshtė njė ndėr portalet mė ambiciozė pėr njė lajm tė shėndetshėm social dhe pėr larmishmėri postimesh duke filluar nga lajme,
  sport, kuriozitete, opinion, intervista, njoftime, shėndeti ynė etj.
  Qiriu.net ėshtė gjithashtu njė mundėsi e mirė pėr reklamimin e biznesit tuaj!
  Na kontaktoni nė:
  Email: qiriu.net@gmail.com
  Celular: 0673746952
  Qiriu.net |Portali juaj!

  Website: www.qiriu.net
  Facebook: facebook.com/qiriu.net
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10994328_1600414310173794_5279822375114738874_o.jpg
S: 1294
Madhesia: 13.7 KB