kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Pergatitje per Gjuhen Angleze TOEIC, APTIS, FITUESIT E LLOTARISE AMERIKANE, MASTER

  Une pergatis: - Anglisht e pergjitheshme ( te gjitha nivelet) (per cdo moshe edhe femije) - Pergatitje per MATUREN SHTETERORE - Mbrojtjen per Master e Doktorature, TOEIC, provim i ETS, (Life-Time), - Pregatitje per Provimin "APTIS" te British Council per me shume informacion lidhuni ne Vodafon Club 067 28 48 818
  Sukses i padiskutushem, cmime Konkuruese, eksperience 30 vjecare! Ju mirepres, zysha E ANGLISHTES!
  Grupe te vogla dhe individuale, paradite dhe mbasdite edhe per fituesit e llotarise Amerikane.

  Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se TOEIC

  ADRESA RR. MYSLYM SHYRI TEK VODAFONI

  VODAFON CLUB : 067 28 48 818
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: maxresdefault.jpg
S: 545
Madhesia: 16.4 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: oferte