kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart KURSE VERORE ANGLISHT, SPOKEN ENGLISH, paradite dhe mbasdite per CALL CENTER/TOEIC/APTIS/LLOTARIA AMERIKANE/MASTER

  Kurs VEROR Anglisht, grupe te vogla dhe individuale, paradite dhe mbasdite
  Une pergatis:
  - Pregatitje per Provimin "APTIS" te British Council per 12 Seanca
  - Kurs intesiv per fituesit e llotarise Amerikane.
  - Anglisht e pergjitheshme ( te gjitha nivelet) (per cdo moshe edhe femije)
  - Pergatitje per MATUREN SHTETERORE
  - Mbrojtjen per Master e Doktorature, TOEIC, provim i ETS, (Life-Time)
  - Pėrgatitje pėr Call Center ne Anglisht
  Per me shume informacion lidhuni ne Vodafon Club: 067 28 48 818
  Sukses i padiskutushem, cmime Konkuruese, eksperience 35 vjecare!
  Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se TOEIC dhe APTIS.

  ADRESA RR. MYSLYM SHYRI TEK VODAFONI


  Ju mirepret, zysha E ANGLISHTES! VODAFON CLUB: 067 28 48 818
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170607-WA0004.jpg
S: 140
Madhesia: 22.0 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: oferte