kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Kurs Anglisht, OFERTE VERORE PER PREGATITJEN E APTIS, 40% ULJEper regjistrimet deri ne Shtator 2019.

  OFERTE VERORE PER PREGATITJEN E APTIS, 40% ULJE per regjistrimet deri ne Shtator 2019, Anglishte e pėrgjithshme, Anglishte e folur (spoken), pėrgatitje e anglishtes pėr personat qė kanė fituar llotarinė amerikane! Kurse intensive, sukses i garantuar. Nxitoni te regjistroheni! Per me shume informacion lidhuni ne Vodafon Club: 067 28 48 818
  Sukses i padiskutushem, cmime Konkuruese, eksperience 35 vjecare!
  Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se TOEIC dhe APTIS.

  ADRESA RR. MYSLYM SHYRI TEK VODAFONI [/SIZE]

  Ju mirepret, Petagogia e ANGLISHTES!
  Tel: 067 28 48 818 si dhe What's up ose Viber
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 237568-250x250.jpg
S: 736
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10639650_592607060850477_908328312671644553_n.jpg
S: 308
Madhesia: 5.6 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: oferte
  Apliko Tani, Kliko Ketu