kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ofroj KURS ANGLISHT pėr tė gjitha Moshat e Nivelet. Pėrgatis Maturantė pėr nivelin B2. Pergatitje per APTIS/IELTS, TOEFL IELS. Pėr ēdo nivel ka oferta ēmimesh. Suksesi ne dorėn tuaj.

  OFROJ Kurs Pėrgatitor ose Intensiv Anglisht, grupe te vogla dhe individuale, paradite dhe mbasdite
  Une pergatis:
  - Pregatitje per Provimin "APTIS" te British Council PAKETE per 10 Seanca
  - Kurs intesiv per fituesit e llotarise Amerikane.
  - Anglisht e pergjitheshme ( te gjitha nivelet) (per cdo moshe edhe femije)
  - Pergatitje per MATUREN SHTETERORE
  - Mbrojtjen per Master e Doktorature, TOEIC/
  IELTS, provim i ETS, (Life-Time)
  - Pėrgatitje pėr Call Center ne Anglisht
  Per me shume informacion lidhuni ne Vodafon Club: 067 28 48 818
  Sukses i padiskutushem, cmime Konkuruese, eksperience 35 vjecare!
  Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se TOEIC dhe APTIS.

  ADRESA RR. MYSLYM SHYRI TEK VODAFONI


  Ju mirepret, Petagogia e ANGLISHTES!
  Tel: 067 28 48 818 si dhe What's up ose Viber
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 237568-250x250.jpg
S: 507
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10639650_592607060850477_908328312671644553_n.jpg
S: 209
Madhesia: 5.6 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: oferte
  Apliko Tani, Kliko Ketu