kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Ofroj KURS ANGLISHT TOEFL (IBT, ITP) IELTS, TOEIC, APTIS, Anglishte e pėrgjithshme, Anglishte e folur (spoken), pėrgatitje e anglishtes pėr personat qė kanė fituar llotarinė Amerikane Tel. 0672848818 ose What's

  A doni te mbroni Anglishten TOEFL (IBT, ITP) IELTS, TOEIC, APTIS, Anglishte e pėrgjithshme, Anglishte e folur (spoken), pėrgatitje e anglishtes pėr personat qė kanė fituar llotarinė amerikane? Kurse intensive, sukses i garantuar. Nxitoni te regjistroheni!er me shume informacion lidhuni ne Vodafon Club: 067 28 48 818
  Sukses i padiskutushem, cmime Konkuruese, eksperience 35 vjecare!
  Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se TOEIC dhe APTIS.

  ADRESA RR. MYSLYM SHYRI TEK VODAFONI [/SIZE]

  Ju mirepret, Petagogia e ANGLISHTES!
  Tel: 067 28 48 818 si dhe What's up ose Viber
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 237568-250x250.jpg
S: 615
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10639650_592607060850477_908328312671644553_n.jpg
S: 236
Madhesia: 5.6 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: oferte
  Apliko Tani, Kliko Ketu