Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, ALUFLOR eshte i interesuar te punėsojė njė Drejtor/e te Departamentit Juridik dhe Burimeve Njerezore qė tė plotėsojė kriteret e mėposhtme:

Aluflor mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė cilėsisė mė tė lartė. Pėr mė tepėr Aluflor ka vendosur standarde tė larta teknologjike nė industrinė e ndėrtimit.

Kriteret e Kerkuara:

- Te kenė pėrfunduar arsimin e lartė, dega Juridik.
- Tė kenė mbi 8 vjet eksperiencė pune ne sektorin juridik.
- Njohje shumė e mirė e gjuhės angleze
- Njohje shumė e mirė e paketės Microsoft Office
- Aftėsi shumė tė mira komunikimi
- Aftėsi pėr tė punuar nė grup

Duhet t'i pėrmbahet kėtyre rregullave:

- Tė kenė pėrkushtim maksimal gjatė orarit tė punės .
- Tė jenė tė komunikueshėm me kolegėt dhe tė gatshėm nė ēdo kohė tė japin ndihmėn e tyre pėr nevojat e kompanisė.
- Tė karakterizohen nga ndershmėria,integriteti dhe korrektėsia
- Tė kenė aftėsi organizative, kreative dhe tė ndihmojnė nė dhėnien e ideve tė reja.
- Tė ecin me tė njėjtin hap me qėllimet dhe synimet e kompanisė
- Tė ruajnė konfidencialitetin
- Nuk pranohen aplikantė tė cilėt janė duke ndjekur studime.Per ata qe i plotesojne keto kritere te dergojne CV-ne e tyre me foto, duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin aplikojne:
email: recruit@aluflor.com

Adresa: Rr "Xhanfize Keko", Porcelan, Tirane.