kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart http://www.albdruri.al

  albdruri prodhon dyer druri dhe mobilje http://www.albdruri.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11024702_10152707276342666_1299137431860896048_n.jpg
S: 246
Madhesia: 46.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1504615_10152707276327666_8681862494813964230_n.jpg
S: 149
Madhesia: 41.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10419386_1029033383792774_8047574904389603623_n.jpg
S: 162
Madhesia: 44.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1513791_811534975584801_7769356522265610816_n.jpg
S: 151
Madhesia: 22.6 KB  


  ALBDRURI sh.p.k
  Rruga Bardhyl 500m nga brryli ne unaze. TIRANE
  0682067774 / 042458810 / 2363330
  albadruri@gmail.com
  WWW.albdruri.com