Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, bej portrete me porosi. Cmimi 100 euro

  Bej portrete me porosi, me bojera vaji me ngjyra, penel, kanavace. Cdo gje cilesore dhe profesionale. Nje nga portretistet me te mire ne vend.(Jo vizatime me laps dhe copa letre). Cmimi 100 euro.
  Cel: 0693295272
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.96_2017.jpg
S: 105
Madhesia: 25.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.97_2017.jpg
S: 120
Madhesia: 40.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.70_2015.jpg
S: 102
Madhesia: 49.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.42_2013.jpg
S: 1296
Madhesia: 52.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.23_2011_.jpg
S: 596
Madhesia: 40.4 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu