kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, bej portrete me porosi. Cmimi 100 euro

  Bej portrete me porosi, me bojera vaji me ngjyra, penel, kanavace. Cdo gje cilesore dhe profesionale. Nje nga portretistet me te mire ne vend.(Jo vizatime me laps dhe copa letre). Cmimi 100 euro.
  Cel: 0693295272
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.96_2017.jpg
S: 117
Madhesia: 25.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.97_2017.jpg
S: 140
Madhesia: 40.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.70_2015.jpg
S: 122
Madhesia: 49.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.42_2013.jpg
S: 1322
Madhesia: 52.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.23_2011_.jpg
S: 609
Madhesia: 40.4 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu